Naše velkoobchodní nabídka

Využijte jednu z největších nabídek pneumatik v Evropě

Pokud jste profesionál v obchodu s pneumatikami a hledáte možnost, jak pravidelně nakupovat pneumatiky, zveme vás k využití naši konkurenční velkoobchodní nabídky pneumatik pro osobní automobily, motocykly a nákladní automobily.

Vaše výhody jakožto zákazníka:

Známe se již navzájem?

Chcete-li nás kontaktovat, postupujte takto:

Nejprve napište stručný e-mail na adresu Velkoobchod@delti.com s vaším dotazem obsahujícím popis pneumatik, o něž máte zájem, a kontaktní údaje vaší společnosti. Odpovíme vám do 48 hodin zasláním naší nabídky.

Jak můžete získat naše velkoobchodní nabídky

Jakmile se seznámíme s vašimi potřebami, naše velkoobchodní nabídka bude náležitě upravena. Navrhujeme, aby údaje byly přenášeny automaticky. Tak vám budou nabízeny jen ty pneumatiky, které jsou připraveny pro okamžité odeslání.

Delticom_Lager_Sehnde

O nás:

Naše společnost Delticom AG od svého vzniku před patnácti lety rychle vyrostla a stala se jedním z největších evropských prodejců pneumatik obecně a zejména největším prodejcem pneumatik přes internet. Společnost je registrována na frankfurtské burze cenných papírů v segmentu S-Dax. Její obrat v roce 2015 činil celkem zhruba 500 milionů EUR. Více informací o společnosti najdete na stránkách www.delti.com.

Přihlaste se nyní!

© 2001-2024 Delticom AG - pneu123.cz - 21.05.2024 00:33