Pneumatiky pro karavany: Další obchodní segment s nejvyššími maržemi

Wohnmobil Reifen

Být spontánní a užívat si svobody „pojízdného hotelu“: Karavan si získává popularitu u stále většího množství milovníků cestování, protože umožňuje dovolenou bez požadavků na hotel a bez závazku k předem naplánovaným cílům či trasám dovolené.

Pro Vás jako prodejce pneumatik nabízí tento vývoj především jednu věc: možnost zvýšit svůj prodej a marže.

Možnosti využití vysokých marží při prodeji pneumatik pro karavany

O co se přesně jedná? Aby si většina majitelů karavanů mohla vychutnat svobodu cestování na svých čtyřech kolech, musí se spoléhat na pomoc specialistů na pneumatiky nebo karoserie, jakým jste i Vy. Kromě technické údržby se Vaši zákazníci musí spolehnout na spolehlivé a především dlouhodobě udržitelné pneumatiky a často jsou ochotni do nich investovat velké množství peněz - přece jen je v sázce jejich příští cesta!

Kompletní sortiment a nejlepší dealerské ceny - i bez vlastního skladování

Pro Vás to znamená: I když se nespecializujete na karavany, využijte své šance na další výdělky tím, že budete poskytovat konzultace a prodávat vhodné pneumatiky svým zákazníkům. Zejména v sektoru pneumatik pro karavany můžete vytvořit dobré marže. Nemusíte ani udržovat své vlastní zásoby.

Využijte své nákupní výhody s pneu123.cz!


  • Staňte se dodavatelem v plném rozsahu - získejte přístup ke všem běžným rozměrům
  • Všichni známí výrobci, jako jsou Continental, Michelin, Pirelli nebo Maxxis
  • Špičkové nákupní podmínky již od 1. pneumatiky
  • Ušetřete zdroje: Externí skladování prostřednictvím centrálního skladu Delticom
  • Plná flexibilita: žádné náklady na dopravu, žádné minimální množství, žádné dodatečné náklady
  • bez nákladů na dopravu
  • Kompetentní kontaktní osoby a servisní tým B2B

Ať už jste prodejce pneumatik, karavanová dílna, prodejce karavanů nebo půjčovna s vlastním vozovým parkem - ušetřete zdroje, zůstaňte flexibilní a berte své podnikání všude s sebou! Je to velmi jednoduché, bezplatné a nezávazné.Vyskúšajte nás: Zaregistrujte se jako prodejce hned ted'!Více informací o pneumatikách pro karavany:

Pneumatiky CP:

Pneumatiky pro karavany musí splňovat specifické podmínky. Pro použití na karavanech byly vyvinuty a schváleny takzvané „pneumatiky CP“.

Identifikátor „CP“ je odvozen z anglického slova „Camping“. Jedná se o pneumatiky C (z anglického „Commercial“ nebo „Cargo“), které jsou optimalizovány pro speciální požadavky, jako je například dlouhá životnost karavanů. Pneumatiky CP vyrábí mj. společnosti Michelin a Continental.

Pneumatiky CP jsou určeny pro kempingová vozidla, jako jsou karavany a mají vyztuženou konstrukci pneumatiky. Pneumatiky CP, jejichž konstrukce odpovídá pneumatikám C, nabízejí vysokou nosnost. Díky výraznému zvýšení tlaku vzduchu nabízejí pneumatiky CP vyšší nosnost a zároveň lepší ochranu proti mechanickému poškození. Výztuž je vícevrstvá (např. v pneumatice 205/55 R16 99 CP V). To znamená, že jsou pneumatiky chráněny proti poškození například od podstavců a klínů i při dlouhodobé zátěži.

Poradenství a prodej pneumatik pro karavany: Využijte svých možností

Navštěvují majitelé karavanů Vaši dílnu v rámci příprav na dovolenou? To je dobře! V tom případě se podrobněji podívejte na jejich pneumatiky a zkontrolujte, zda nejsou poškozené, neztrácí tlak nebo nevykazují známky opotřebení. Neuškodí ani pohled na DOT a datum výroby. Zejména u vozidel, která jsou určena pro dlouhodobé používání - často za větru a nepříznivého počasí - důležitost pneumatik je často podceňována nebo opomíjena.

I zde jste žádán jako odborník a můžete zužitkovat své kvalitní rady a služby. Pneu123.cz Vám ochotně poradí se správným výběrem a nejlepšími nákupními podmínkami bez jakéhokoliv příplatku.


Jste soukromý zákazník?

Pokud chcete koupit pneumatiky pro vaše vozidlo online, klikněte prosím zde .


Nejste naším zákazníkem?

Zaregistrujte se tady zdarma