Pneumatiky a kola pro firemní zákazníky

Jako mezinárodní dodavatel s mnohaletými zkušenostmi jsme vaším spolehlivým partnerem v oblasti pneumatik. Spolupracujeme s významnými zákazníky, prodejci automobilů a partnerskými servisy. Náš každodenní obchod s vámi je založen na osobním nasazení spojeném s rozsáhlým know-how. Náš sortiment zahrnuje pneumatiky pro všechny vozy známých značek i pro kompletní kola a také pneumatiky pro motocykly, nákladní automobily a speciální vozidla pro zemědělský a průmyslový sektor.

Níže se dozvíte, jak vám můžeme pomoci najít správné pneumatiky pro vaše zákazníky a proč se můžete těšit na obzvlášť příznivé ceny, když si u nás objednáte.

Jaké typy pneumatik jsou k dispozici?

Základní sortiment samozřejmě zahrnuje letní pneumatiky, zimní pneumatiky a celoroční pneumatiky, takže vždy můžete svým vlastním zákazníkům dodat pneumatiky, které potřebují. Pro ilustraci sortimentu uvádíme několik příkladů různých typů pneumatik:

 • speciální pneumatiky pro klasická vozidla
 • dojezdové „run-flat" pneumatiky
 • pneumatiky pro lehká nákladní vozidla
 • pneumatiky pro obytná vozidla
 • pneumatiky originální výbavy
 • zemědělské pneumatiky
 • pneumatiky pro malá vozidla

Pro snazší hledání budete mít po registraci zdarma přístup ke snadno použitelným konfigurátorům pneumatik, ráfků a pečlivě vybraného příslušenství. Pokud máte další dotazy, naše servisní horká linka je vám k dispozici.

Vysoká dostupnost všech pneumatik

Order tyres online
„Copyright @arhon - iStock"

Při spolupráci s námi můžete přímo reagovat na individuální požadavky vašich zákazníků na konkrétní pneumatiky. Naše vysoká dostupnost znamená, že udržujeme téměř všechny pneumatiky skladem pro rychlé dodání.

Jako servisní partner bez vlastního skladu můžete svým zákazníkům na místě poskytnout odborné poradenství a objednat si požadované pneumatiky. Výsledkem je dokonalá symbióza mezi online a offline obchodem díky krátké době odezvy po vaší objednávce. Naše zkušenosti poskytovatele logistiky využíváme pro rychlé vyřízení objednávek.

Výhody pro vás jako registrovaného partnera

Díky neustálému pokroku má internet také vliv na obchod s pneumatikami. Stále více objednávek je zadáváno online: Ať už z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Různé statistiky však ukazují, že v závislosti na ročním období si 75 % řidičů stále nechat pneumatiky měnit v servisu.

„Copyright @Jens Brueggemann aka Ikonoklast, Hamburg(Germany)"

Zařadíme vás jako servis do seznamu internetových obchodů pro koncové zákazníky - například do pneushop.cz. Když zákazník zadá objednávku, budete doporučeni jako partnerská garáž v jeho blízkosti. To vám nabízí následující výhody:

 • Přilákáte nové zákazníky ve vaší lokalitě
 • Ušetříte za nákladnou interní reklamu
 • Minimalizujete distribuční ztráty

V závislosti na rozsahu vašich služeb můžete iniciovat další obchody (od budoucí kontroly až po opravy a výměny oleje). Kromě toho můžete doporučit ráfky známých značek, které odpovídají vozu zákazníka. Pravidelně využívejte těchto příležitostí pro zvýšení obchodního úspěchu.

Rozšiřte své portfolio bez nákladů na skladování

Kromě letních a zimních pneumatik roste regionální poptávka po celoročních pneumatikách pro automobily. Jakmile získáte důvěru zákazníka, můžete při jeho další návštěvě nabídnout i odpovídající hliníkové a ocelové ráfky nebo dokonce kompletní kola. Jako firemní zákazník si je u nás můžete pořídit levně se skutečnými cenovými výhodami systému B2B.

Díky krátkým dodacím lhůtám můžete redukovat zásoby ve vašem skladu. Kromě toho máte pro své objednávky k dispozici všechny obvyklé způsoby platby.

Využijte online prodejní pomůcky pro pneumatiky a ráfky

Vzhledem k tomu, že výběr pneumatik je čím dál rozsáhlejší, jsou velmi důležité dobře promyšlené vyhledávací nástroje pro rychlé a snadné nalezení správného vybavení:

 • Inteligentní vyhledávací nástroje vám pomohou vybrat vhodné pneumatiky pro vozidlo zákazníka. Zadejte kódy pro celoroční pneumatiky a další typy pneumatik. Zahajte vyhledávání pomocí ID výrobce nebo EAN a také podle čísla položky.
 • Používejte individuální zdroje dat: Jako maloobchodní prodejce vám poskytujeme aktuální údaje o cenách a skladových zásobách požadovaných pneumatik, abychom minimalizovali dobu odezvy pro nové objednávky.

Ušetřete peníze a nakupujte pneumatiky levně online

Naše online odborné znalosti jsou vám k dispozici, aby vás podpořily přímo ve vaší lokalitě. Díky našemu postavení na trhu jsme schopni vám nabídnout pneumatiky za příznivé ceny. Můžete zvýšit svou ziskovou marži nebo přenést cenové výhody na své zákazníky. Z vaší registrace nevyplývají žádné smluvní závazky; navíc se záměrně vzdáváme minimálních nákupních množství a neúčtujeme žádné uživatelské poplatky. Vydejte se s námi na cestu úspěchu.

Chcete-li získat aktualizace produktů a nejnovější zprávy z našeho obchodu, přihlaste se k odběru newsletteru stránek pneushop.cz!


Jste soukromý zákazník?

Pokud chcete koupit pneumatiky pro vaše vozidlo online, klikněte prosím zde .


Nejste naším zákazníkem?

Zaregistrujte se tady zdarma