Naše velkoobchodní nabídka

Využijte jednu z největších nabídek pneumatik v Evropě

Pokud jste profesionál v obchodu s pneumatikami a hledáte možnost, jak pravidelně nakupovat pneumatiky, zveme vás k využití naši konkurenční velkoobchodní nabídky pneumatik pro osobní automobily, motocykly a nákladní automobily.

Vaše výhody jakožto zákazníka:

 • Milióny pneumatik jsou v reálném čase k dispozici pro okamžité odeslání, včetně vzácných výrobků a výrobků vyšší kategorie. To je možné díky vynikající dodavatelské základně po celé Evropě.
 • Není stanovena minimální objednávka. Můžete si zakoupit jednu pneumatiku za velkoobchodní cenu.
 • Ceny zahrnující všechny položky pro snadné srovnání. Náklady na dodání jsou již zahrnuty v ceně pneumatik.
 • Speciální nízké ceny pro všechny objednávky na alespoň 40 položek v objednávce.
 • Ceník založený na velkoobchodní nabídce. Kromě všech příplatkových a levných značek se specializujeme na značky pro běžného zákazníka Goodride, Nankang, Tristar a některé další. Klíčová je dostupnost: ve většině případů jsou dnes pneumatiky asijské produkce k dispozici za skutečně skvělé ceny.
 • Značka Viking (vyrobená v kontinentální Evropě) je distribuována výhradně námi u Delticomu do mnoha zemí EU. Pokud máte zájem, poptejte se.
 • Nejlepší podmínky pro pneumatiky z našeho hlavního skladu, které poskytujeme mnoha špičkovým prodejcům. Zboží si můžete vyzvedávat z našeho skladu v blízkosti Hannoveru v Německu, anebo nám umožnit dopravovat je k vám.
 • Zvláštní nabídky se v našich internetových obchodech obvykle nevyskytují. Mezi ně patří staré nebo již nevyráběné pneumatiky a skladové výprodeje za extrémně nízké ceny.

Známe se již navzájem?

 • Pokud jste zákazníkem internetového obchodu našeho prodejce www.pneu123.cz, zašlete nám e-mail s uvedením svého id. č. zákazníka, abyste se poučili o svých zvláštních podmínkách pro velkoobchodní objednávky.
 • Pokud jste náš dodavatel v rámci e-commerce, měli byste nám oznámit špičkové značky, o něž máte zájem, abychom vám mohli nabídnout velkoobchodní ceny. Je zde šance prodávat pneumatiky, které bychom vám mohli nabídnout za skvělých podmínek.
 • Pokud jste prodejcem pneumatik ze země mimo Evropu nebo země bez prezentace naší společnosti na internetu, jsme připraveni nabídnout cenu pro prodejce při letecké, námořní nebo pozemní přepravě bez minimálního množství na objednávku.

Chcete-li nás kontaktovat, postupujte takto:

Nejprve napište stručný e-mail na adresu Velkoobchod@delti.com s vaším dotazem obsahujícím popis pneumatik, o něž máte zájem, a kontaktní údaje vaší společnosti. Odpovíme vám do 48 hodin zasláním naší nabídky.

Jak můžete získat naše velkoobchodní nabídky

Jakmile se seznámíme s vašimi potřebami, naše velkoobchodní nabídka bude náležitě upravena. Navrhujeme, aby údaje byly přenášeny automaticky. Tak vám budou nabízeny jen ty pneumatiky, které jsou připraveny pro okamžité odeslání.

Delticom_Lager_Sehnde

O nás:

Naše společnost Delticom AG od svého vzniku před patnácti lety rychle vyrostla a stala se jedním z největších evropských prodejců pneumatik obecně a zejména největším prodejcem pneumatik přes internet. Společnost je registrována na frankfurtské burze cenných papírů v segmentu S-Dax. Její obrat v roce 2015 činil celkem zhruba 500 milionů EUR. Více informací o společnosti najdete na stránkách www.delti.com.


Jste soukromý zákazník?

Pokud chcete koupit pneumatiky pro vaše vozidlo online, klikněte prosím zde .


Nejste naším zákazníkem?

Zaregistrujte se tady zdarma