Zaregistrujte se u pneu123.cz na stránce pneumatik pro dílny a obchodníky.

Dodáváme pouze prodejců v oblasti pneumatik a automobilového průmyslu.

Uživatelské jméno*
Jméno firmy*
Kontaktní osoba*


Ulice + Číslo*
poštovní schránka
PSČ*
město*
Země
E-mail*
Telefon*
Číslo Vašeho mobilního telefonu
Fax
Daň z obratu
Číslo obchodního rejstříku


Pokud nejste zapsáni v obchodním rejstříku, zašlete nám Vaši přihlášku u živnostenckého úřadu (přes fax: 00420 228 881 519).
Webové stránky

Jsem * Lze vybrat hlavní kategorii s několika podkategoriemi.

platební podmínky*

U nás máte možnost platit na fakturu. Chtěli bychom Vás upozornit na to, že budeme muset prověřit Vaše kreditní informace u kreditní referenční agentury. Pokud si budete přát platit na fakturu, Vaše objednávka bude zavazující.
Číslo kreditní karty:
Platný do:
(MMYY e.g. 0923)
Majitel karty:
Pro některé platby je požadována pozitivní kontrola kreditu.
Políčka označená s * prosíme vyplňte.
S následujícími kliknutím souhlasíte s našimi všeobecné podmínky a zásady ochrany osobních údajů dohodnuto

 Daň z obratu
Informace o identifikačním čísle daně z obratu.

Co znamená identifikační číslo daně z obratu?
Identifikační číslo daně z obratu je speciální daňové číslo pro obchod se zbožím mezi státy EU. Je nutné, pokud firmy chtějí získat nezdaněné zboží z jiného členského státu. Zboží bude zdaněno ve státě, do kterého bylo dodáno. Identifikační číslo daně z obratu potřebují finační úřady ke kontrole průběhu zdanění.

Jak vypadá identifikační číslo daně z obratu
Identifikační číslo daně z obratu se skládá ze zkratky EU-země, ve které jste požádali o identifikační číslo daně z obratu a z následujících 8-12 míst, které se většinou skládají z čísel.

Kde mohu obdržet identifikační číslo daně z obratu?
Identifikační číslo daně z obratu Vám bude přiděleno Vašim příslušným finančním úřadem.

Přezkoušení identifikačního čísla daně z obratu?
Prosím dbejte při zadání Vašich zákaznických dat na to, aby souhlasily s údaji, které jsou uvedeny u Vašeho finančního úřadu. Delticom OE SRL je povinen identifikační číslo daně z obratu přezkoušet u spolkového finančního úřadu. Pokud tyto údaje k Vaší osobě/firmě nesouhlasí s uloženými daty na úřadech, je možné že přezkoušení bude mít negativní výsledek.
Průběh přezkoušení Vašeho identifikačního čísla budet trvat nějakou dobu. Než obdržíme výsledek přezkoušení, jsme povinni Vám zaslat účet s vykázanou daní z obratu. Jakmile obdržíme pozitivní odpověď, obdržíte od nás pouze účty, na kterých nebude vykázána žádná daň z obratu. Pro všechny do té doby Vám chybně (vystavené) účty, Vám budou vystaveny opravené účty. Pokud jste do té doby platili s vystavenou daní z obratu, obdržíte tuto automaticky nazpět.
 Číslo obchodního rejstříku
Výpis z obchodního rejstříku
Číslo obchodního rejstříku je číslo příslušného obchodního rejstříku (obvodní soud) zákazníka. Zákazník má toto číslo pouze tehdy, pokud je jeho firma právnickou osobou. U kapitálové společnosti začíná s "HRA" pro a.s. a s.r.o. a u osobních společností začíná s "HRB" pro komanditní společnost a veřejnou obchodní společnost. Číslo obchodního rejstříku se nachází vždy ve výpisu z obchodního rejstříku (přes fax 00420 228 881 519), které nám zákazník zašle.© 2001-2024 Delticom AG - pneu123.cz - swebc15